O nas


                            RE-KO - FUNKCJONALNOŚĆ - JAKOŚĆ - WYGODA


     Re-Ko tworzy nowoczesne produkty ze stali i drewna - dwóch trwałych i ponadczasowych materiałów. Wyspecjalizowany park maszynowy oraz własna malarnia proszkowa pozwala nam na realizację szerokiej gamy produktów skierowanych zarówno dla lokali gastronomicznych, jak również indywidualnych klientów. Głównym przedmiotem działalności jest produkcja stacji barmańskich, mebli gastronomicznych oraz akcesoriów ze stali nierdzewnej. W ofercie posiadamy stoły, konsole i stoliki kawowe jak również meble ogrodowe.

    Nasze stacje barmańskie oraz meble gastronomiczne w całości wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzują sie nowoczesnym wyglądem, są trwałe, odporne na wysoką temperaturę korozję i łatwe w utrzymaniu czystości.

    Elementy małej architektury zewnętrznej, takie jak ławki , stoły kosze na śmieci produkowane są z egzotycznego drewna w gatunku MERBAU, które dla uzyskania większej trwałości jest klejone i olejowane, oraz stali nierdzewnej lub stali malowanej proszkowo na dowolny kolor RAL.

    Stoły, konsole i stoliki kawowe wykonane są z naturalnego drewna klejonego, olejowanego lub lakierowanego łączonego ze stalą nierdzewnewną lub stalą malowaną proszkowo na dowolny kolor RAL.

    Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Wychodząc z tego założenia uznaliśmy że można go produkować tylko z najlepszych materiałów. Blaty stołów wykonujemy z klejonego, naturalnego drewna olejowanego, dzięki czemu są trwałe i łatwe do odnowienia. W przeciwieństwie do blatów szklanych i kamiennych są ciepłe i nie przenoszą odgłosów stawianych na nich naczyń, gwarantują więc przyjemne i komfortowe użytkowanie. Nogi stołów mogą być wykonane zarówno ze stali nierdzewnej jak i stali malowanej proszkowo na dowolny kolor RAL.

W ofercie posiadamy również nowoczesne konsole oraz stoliki kawowe