RE-KO - FUNKCJONALNOŚĆ - JAKOŚĆ - WYGODA

Tworząc i konfigurując bar należy wziąć pod uwagę potrzeby i życzenia barmana, który będzie pracował za ladą barową. Stacja barmańska (speed bar) to neutralny sprzęt umieszczony bezpośrednio za i pod kontuarem baru, najczęściej niewidoczny dla klientów. Pracownicy przygotowują tu koktajle i produkty barowe serwując je klientom. Funkcjonalność stacji umożliwia swobodny dostęp do wszystkich przechowywanych w niej urządzeń, narzędzi i naczyń. Poszczególne moduły zostały zaprojektowane tak aby barman miał wszystko co potrzebne w zasięgu ręki i był w stanie wyeliminować zbędne czynności. Dobra organizacja miejsca pracy bezpośrednio wpływa na jakość, wygodę oraz szybkość obsługi. To z kolei na pełną satysfakcję klienta.
Nasza oferta skierowana jest do placówek gastronomicznych: restauracji, kawiarni, barów, barów fast food, stołówek oraz firm cateringowych. Ten specjalistyczny kompleks sprzętu barowego ze stali nierdzewnej może poprawić ogólną wydajność baru, jak i jego obsługi. Modułowe podejście pozwala lepiej organizować pracę, a w szczególnych sytuacjach skomponować miejsce pracy od podstaw.

CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

Stacje barmańskie
Zgrzewarki gastronomiczne
Frytownice
Dozowniki
Inne produkty
Znajdź nas na
facebook icon instagram icon youtube icon
logo Siedziba firmy:
ul. Skotnica 75
32-652 Bulowice

tel: +48 732 508 020
tel: +48 795 553 283

biuro@re-ko.pl

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez P.P.U. REMO-KOMPLEX, ul. Bratnia 6, 43-354 Czaniec, NIP: 937-152-37-54